Postikulu 4€ või tule ise järele Tallinnas

Müügitingimused

 

VEEBIPOE MÜÜGITINGIMUSED

ETTEVÕTTEST

Kirbukas-tallinnas e-pood on virtuaalne ostu- ja müügiportaal (edaspidi Veebipood), mis võimaldab Magistrali Kirbukal vahendada oma müügiboksirentnike kaupa ja klientidel osta vahendatavat kaupa. 

Veebipoe haldaja on Müügimarket OÜ (registrikood 12366887), asukohaga Sõpruse pst 201 Mustamäe linnaosa, Tallinn Harju maakond 13419. Kontakt kirbukastallinnas(at)gmail.com.

Sooritades Veebipoe kaudu ostu, kinnitab klient (edaspidi Ostja), et on tutvunud ja nõustub käesoleva kasutajalepingu tingimustega (edaspidi Tingimused), ning kohustub neid täitma.

MÜÜGILEPINGU KEHTIVUS, KAUBA- JA HINNAINFO

Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel.

Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest. Kõik veebipoes müüdavate kaupade hinnad on eurodes.

Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel.

Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures. Enamus kaupu on kasutatud ja neil võib esineda puudusi.

TELLIMUSE VORMISTAMINE

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda turvaliselt läbi järgnevate makseviiside:

  • Eesti pangalingid: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank

NB! Pangalingiga tasumisel vajutada kindlasti panga lehel nupule „Tagasi kaupmehe juurde“.

Makseid vahendab Maksekeskus AS. Tasumine toimub väljaspool Veebipoodi turvalises keskkonnas – pangalingiga tasumisel vastava panga turvalises keskkonnas ja krediitkaardiga tasumisel Maksekeskus AS turvalises keskkonnas. Müüjal puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

Veebipoe omanik on isikuandmete vastutav töötleja ning edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimaluses ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saamisest.

KOHALETOIMETAMINE

Kaupu saadetakse Eesti Vabariigi piires.

Kauba kättesaamiseks on ostjal järgnevad valikud: Omniva postkontor/pakiautomaat, Itella pakiautomaat, DPD pakiautomaat ja ise kohapeale järele tulemise võimalus.

Kauba saatmise kulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures.

Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 3-7 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumisest.

Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 45 kalendripäeva jooksul.

TAGANEMISÕIGUS

Müügimarket OÜ on Veebipoes müüdava kauba vahendaja ajavahemikus, mil toodete omanik rendib Magistrali Kirbuka füüsilises poes boksi. Müügimarket OÜ ei ole müüdava kauba otsene omanik.

Müügimarket OÜ vastutab kauba väljastamise eest, kuid mitte kauba seisukorra ja vastavuse eest ostja eeldustele. Toodetel esinevad puudused on kirjeldatud Veebipoes kauba kõrval ning ostjal on võimalus küsida enne ostu sooritamist toodete kohta lisainfot ja pilte.

Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda mitte hiljem kui 24 tunni jooksul, kuna Magistrali Kirbukas vahendab kaupa ainult ajavahemikus, mil kauba omanik rendib Magistrali Kirbuka müügisaalis boksi (üldiselt on selleks perioodiks 1- 4 nädalat).

Müüdava kauba kohta tuleb kaebused, küsimused ja nõuded esitada e-kirja teel (kirbukastallinnas(at)gmail.com) veebipoele hiljemalt 24 tunni jooksul pärast kauba kättesaamist.

Veebipood vastab kaebustele 72 tunni jooksul kirjalikult.

Veebipood tagastab kauba eest saadud raha, kui toote seisukord ja omadused ei vasta Veebipoes tootekirjelduses toodule. Sellisel juhul tagastatakse raha ostja kontole 14 tööpäeva jooksul pärast tagasiostetud kauba kättesaamist ning saatmiskulud kannab ostja.

Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.

Veebipood ei eelda ega taga müüdavate kaupade garantii olemasolu. Veebipood kontrollib enne müüdava kauba ostjale väljastamist üle kauba vastavuse Veebipoe tootekirjelduses toodule.

Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba hinna Magistrali Kirbuka füüsilises müügisaalis.

Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale.

VAIDLUSTE LAHENDAMINE

Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile kirbukastallinnas(at)gmail.com või helistada telefonil: 56900343

Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahendada vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada siin. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.

OTSETURNDUS- JA ISIKUANDMETE TÖÖTLUS

Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks. Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa.

Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.

Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.